SOMON DNA GENÇLİK AŞISI

Gençleşmek ve daima genç kalmak isteyenlerin son yıllarda tercih ettiği Somon DNA Gençlik Aşısı tekniği, cildin hem altına hem de yüzeyine etki etmektedir. Hem erkekler hem de kadınlar tarafından büyük rağbet gören Somon DNA Gençlik Aşısı, İstanbul’da Op. Dr. Bilgen Katipoğlu Erenoğlu tarafından yapılmakta ve etkili sonuçlar alınmaktadır.

Somon DNA Gençlik Aşısı ile Gençleşmek ve Genç Kalmak Mümkün

Saf Hyaluronik asit ve somon balığının spermlerinden elde edilen DNA molekülleri, cilde aşı tekniği ile uygulanmaktadır. Ciltte hücre yenilenmesinden yeni kırışıklık oluşumunu önlemeye kadar çeşitli faydaları bulunan Somon DNA Gençlik Aşısı, son yıllarda oldukça rağbet görmekte ve her geçen gün popülerliğini de arttırmaktadır.

“Gençlik aşısı” olarak da bilinen Somon DNA Gençlik Aşısı ile ameliyatsız gençleşmek artık mümkün hale gelmiştir.

Somon DNA Gençlik Aşısı Hangi Amaçlar İçin Kullanılmaktadır?

 • Cildin yenilenmesi sağlanmak

 • Ciltteki kırışıklıkları gidermek

 • Sarkmaların toparlanması desteklemek

 • Cildin gençleşmesini sağlamak

 • Yeni kırışıklıkların oluşmasını engellemek

 • Sivilce izi gibi ciltteki lekelerin azaltılmasını sağlamak

 • Kronikleşen sivilcelerin oluşmasını engellemek amacıyla Somon DNA Gençlik Aşısı sıklıkla uygulanmaktadır.

Somon DNA’nın Cilde Faydaları Nelerdir?

Somon DNA Gençlik Aşısı, cilde ekstra nemlenme sağladığı için cildi nefes aldırır ve gözeneklerin tıkanmasını engeller. Yüksek miktarda Hyaluronik asit bulunduran Somon DNA Gençlik Aşısı, cildin daha parlak görünmesini sağlarken ciltteki kolajen yapımını tetikler.

İnsan DNA’sına en çok benzeyen DNA olarak bilinen Somon DNA’sı, kolajen yapımında oldukça önemli rol oynar. Uygulandığı bölgede 3-5 ay içinde “sıkılaşma” ile kendini belli eden Somon DNA Gençlik Aşısı ile yüzde dolgun bir görünüme kavuşmak mümkün.

Somon DNA aşı tedavisi ile ciltte oluşan ince kırışıklıkları ve çizgileri de gidermek mümkündür. Zira, Somon DNA Gençlik Aşısı’nın içinde bulunan mineraller, proteinler ve diğer bileşenler anti-aging görevi görür.

Kuru cilde sahip olan kişilere uygulandığında ise cilde nem kazandıran Somon DNA Gençlik Aşısı, kuru ciltlerde yaşanan diğer tüm problemleri de sona erdirebilir.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Nasıl Yapılır?

İki aşamalı uygulanan bir tedavi olarak bilinen Somon DNA Gençlik Aşısı; cildin, ideal nem seviyesini saf hyaluronik asit ile yeniden sağlar. Gençlik etkisinin elde edilmesi için ciltte hazırlık evresi planlanır ve bu 2 hafta gibi bir süreye tekabül eder. Cildin hazırlanmasından sonra deri altına somon sütünden üretilmiş bir serum enjekte edilir. Sigara başta olmak üzere alkol tüketimi yâda UV ışınları gibi faktörlerin sebep olduğu protein yetersizliği, bu serum ile giderilmiş olunur.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Uygulamasında İyileşme Süreci

Somon DNA aşısı sonrasında iyileşme süreci diye bir şey söz konusu değildir. Çünkü, herhangi bir cerrahi yâda pansuman gerektirecek bir girişim, SOMON DNA’da yapılmamaktadır. Bu nedenle, gençlik aşısının hemen ardından hastalar, işe dönebilir veya günlük rutinlerini hiç zorlanmadan yapabilir. Ancak, gençlik aşısının etkisini göstermek için bir takım kurallara dikkat etmek gerebilir. Örneğin, güneş ışınına maruz kalmamak, solaryuma girmemek, kan sulandırıcı ilaçları içmemek vb.

Gençlik Aşısı (Somon DNA) Kimlere Uygulanmaz?

İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etkileri bulunmayan Somon DNA aşısını uygularken bazı kişilerde tedbirli davranmak gerekebilir. Örneğin, felç öyküsü yâda riski bulunan hastalara uygulanması önerilmeyen Somon DNA aşısı, gebelere de uygulanmamalıdır. Damar tıkanıklığı olan kişilerde, kalp hastalarına, kan pıhtılaşmasına sebep olabilen hastalıklara sahip olan kişilere de Somon DNA yani gençlik aşısı uygulanmamalıdır. Bu gruba ek olarak; kanser hastalarına ve diyabet hastalarına gençlik aşısı uygulanması oldukça riskli olabilir. Bu nedenle, bu tür gençleşme operasyonları öncesinde mutlaka diğer tıbbi branşlardan “onay” alınması gerekebilir.

İstanbul Somon DNA Gençlik Aşısı Fiyatları Ne Kadar?

Gençleşmek ve daima genç kalmak isteyenlerin ilgi odağı olan Somon DNA Gençlik Aşısı, son yıllarda popülerliğini koruyan bir gençleşme yöntemidir. Uygulama, seansları ve uygulayacak kişinin uzmanlığına göre değişik fiyatların görüldüğü Somon DNA Gençlik Aşısı uygulamalarında net fiyat alabilmek için doktorla görüşmek yapılacak en doğru adım olacaktır. Bu nedenle siz de Op. Dr. Bilgen Katipoğlu Erenoğlu ile görüşebilir ve size özel Somon DNA Gençlik Aşısı fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  DOKTORA SOR?

  Op. Dr. Bilgen Katipoğlu Erenoğlu
  tüm sorularınızı cevaplıyor.